Kuruçeşme Shaggy Halı Yıkama

Yahyakaptan Shaggy Halı Yıkama

0545 185 41 00

Kuruçeşme Shaggy Halı Yıkama, müşterilerine garantili, hızlı ve uygun fiyatlar ile profesyonel yıkama hizmeti vermektedir. İzmit Özel Halı Yıkama firmamız uzun bir geçmişe ve tecrübeye sahiptir. Halı temizliğinde uzun yıllardan beri faaliyet gösteren Kuruçeşme Shaggy Halı Yıkama firmamız büyük bir tecrübeye sahibi olmuş ve her çeşit ve ebattaki halılarınızı garantili olarak yıkamaktadır. Kalitemizden sizler de faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Arayın: 0545 185 41 00

Hızlı ve ücretsiz evlere servis
Her çeşit ve kalitedeki halılarınızın özenle yıkanması,
Şebeke suyunun arıtılması ile temiz suyun kullanılması
Kapalı alan kurutma odalarımızda kurutma işleminin yapılması, firmamızın özelliklerinden bir kaçıdır.

Kuruçeşme Halı Yıkama

Kuruçeşme Shaggy Halı Yıkama

Kuruçeşme Shaggy Halı Yıkama

Profesyonel Kuruçeşme Shaggy Halı Yıkama ekibimizce, evinizde ve işyerlerinizde bulunan halılarınızda koku, leke ya da sadece genel temizlik için verdiğiniz halılarınızı türlerine, cinsine, sorununa göre gruplandırır ve özel işlem uygular. Kaliteli hizmet veren profesyonel ekibimiz, ihtiyaçlarınızı anlamak ve en ucuz çözümü belirlemek için sizinle yakın bir şekilde çalışacaktır. Ücretsiz servis ve önceden ne ödeyeceğiniz hakkında bilgi veren ekibimiz müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

İzmit Profesyonel Shaggy Halı Yıkama Hizmeti

İzmit Özel Halı Yıkama olarak halıları kapalı odalarda kurutuyoruz.

Shaggy Halı Yıkama – Shaggy Halı Nedir ?

Ev ortamlarına uzun ve kalın tüylü halı seçenekleri ile hareketlilik kazandırmayı tercih eden kullanıcılar için ilk akla gelen seçenek Shaggy halıdır. Genellikle 3 cm ila 5 cm uzunluğundan hav (tüy) yüksekliğine sahip olan Shaggy halının kalın dokuma ipleri modeline göre düz ya da bükümlü görünüm sergiler.

Shaggy Halılar Nasıl Yıkanır ?

Shaggy halı kalın ve uzun tüylü yapısı nedeniyle diğer halılara nazaran daha fazla kir ve bakteri tutabilmektedir. Bundan sebeple yıkanması bir o kadar zor ve uğraş gerektirmektedir. Shaggy halıların barındırdığı kir ve bakterileri çoğu zaman evlerimizde bulunan temizlik malzemeleri çıkartma konusunda yetersiz kalacaktır. Özel Halı Yıkama’nın uzman kadrosu, son teknoloji ekipmanları ve kaliteli temizlik malzemeleri ile halılarınız ilk günki temizliğini ve ferahlığına kavuşurken sizlerde evlerinizde sağlıklı ve huzurlu bir yaşamın keyfini çıkartabilirsiniz.

Kuruçeşme Shaggy Halı Yıkama, özellikle temizlik malzemelerinin son teknoloji olmasına büyük önem vermektedir. Çünkü alet işler el övünür düşüncesi ile en son teknolojik ekipmanların kullanılması her zaman için daha iyi sonuçlar vermektedir. Piyasada halı şampuanı adı altında bir çok kimyasallar maddeler vardır. Özellikle bazı Shaggy Halı Yıkamacılar büyük miktarlarda aldıkları için ucuz kimyasalları tercih etmektedirler. Bu tür kimyasal maddeler yıkama aşamasında hijyen bir temizlikten uzak yanıltıcı bir temizlik oluşturmaktadır.
Firmamız ekolojik, halıya hiç bir zarar vermeyen kaliteli halı şampuanları kullanmaktadır.
Yıkanan halılar son kontrolden geçerek özenle paketlenir

İzmit Özel Halı Yıkama Fabrikası Shaggy Halıları Nasıl Yıkıyor?

Halılarınız ilk önce kontrol edilir. Sorunlu yerler ve leke varsa müşteri bilgilendirilir.
Yıkama aşamasına geçilerek doğal kaliteli Shaggy Halı Yıkama şampuanları ile yıkanmaya başlanır.
Yıkanan halılar sıkma makinesinde sıkılarak kalan suyun en aza inmesi sağlanır.
Kurutma odalarına aktarılan halılar güneş görmeden kurutma odalarımızda kurutulurlar.
Kuruyan halılarınız son kontrollerden geçerek özenle paketlenir ve evlere servise hazır hale getirilirler.
Bu saydığımız aşamalar ortalama 24 saat kadar sürmektedir. Ortalama 2 günde teslim edilen halılarınız yoğunluğa göre teslim süresi bazen 3 güne kadar çıkabilmektedir.

Profesyonel halı temizleme nasıl olmalıdır? Bu sektör maalesef denetimsiz bir sektör olduğu için bu işi bilinçsizce yaparak, insanların sağlığı ile oynayan bir çok firma vardır. Shaggy Halı Yıkama işini yıllarca yapmış geçek ustalar, bu işi benimseyerek profesyonelce yapmaktadır. İyi bir halı temizliği için bazı şartların oluşması gerekir:

Shaggy Halı Yıkama yapılacak yerin Shaggy Halı Yıkamaya elverişli bir yer olması, yani Shaggy Halı Yıkama için dizayn edilmiş özel bir mekan olması gerekmektedir.
Shaggy Halı Yıkamada esnasında kullanılan tüm gerekli teçhizat veya ekipmanın bulundurulması gerekir.
Kaliteli halı şampuanları tercih edilmeli, ekstra ucuz, zararlı kimyasallar içeren deterjanlar kullanılmamalıdır.
Her halı ayrı ayrı yıkanmalıdır, birisinin suyu diğerine bulaşmaması sağlanmalıdır.
Özel kurutma odaları olmalı, güneş görmeden kurutma işlemi yapılmalıdır.

Bu saydığımız maddeleri İzmit Özel Shaggy Halı Yıkama firması olarak özenle yerine getirmekteyiz.

Kuruçeşme Shaggy Halı Yıkama Fiyatları

Profesyonel bir halı temizlik hizmetinin mutlaka bir maliyeti olmaktadır. Bu maliyetten daha ucuza halı yıkandığı söyleniyorsa kaliteli bir halı temizliğinden söz edilemez. Firmamız kar marjını düşük tutarak minimum karla maksimum kaliteyle Shaggy Halı Yıkama hizmeti vermektedir. Hali yıkama fiyatları halıların türüne ve ebatına göre değişmekte olup sağlıklı bir fiyat vermek açısından bizi arayarak bilgi almanız daha sağlıklı olacaktır.

Kuruçeşme Shaggy Halı Yıkama Fabrikası

Halılarınız ev ve iş yerlerinizden alındığı andan itibaren, sadece çevre dostu ürünler ile temizleme sağlayan bir sürece başlıyoruz.

Mümkün olan en eksiksiz ve kaliteli temizliği sunmaktayız.
Halı lifleri kiri gizlemek ve ışığı yansıtmak için tasarlanmıştır. Sonuç olarak, halılardaki kirleri, zeminin yüzeyde kaldığı ve kolayca görüldüğü düz zeminlerde olduğu kadar görünür değillerdir. Halılarda düzenli bir temizlik halıların ömrünü uzatır. Kocaeli Kuruçeşme Shaggy Halı Yıkama profesyonel temizliği, görünümü iyileştirirken, halıda biriken kir, toprak ve alerji kalıntılarınıda ortadan kaldırmaktadır. Kaliteli temizlik ürünleri çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için güvenlidir ve size mümkün olan en iyi temizliği garanti eder ve halı fabrikamız ve makine fırçalarımız sürekli temizlenmektedir.

El yapımı bir halı, duvardan duvara halı ile aynı değildir, bu yüzden Kuruçeşme Shaggy Halı Yıkama firması olarak onları farklı şekilde temizlemekteyiz.

Halı temizleme tesislerimizde, ıslak temizleme işleminden önce halı tozlarını temizlemek için makineler kullanırız. Tüm halılar renk verip vermeyeceğinden emin olmak için test edilirler ve boya akması sorunu olan el dokuma halılara özel yöntemle renk karışımı önlenir.

Kocaeli’de profesyonel halı temizliğine ihtiyacınız varsa uygun fiyatlarla mükemmel temizlik hizmeti sunuyoruz.

Her tür halıları derinlemesine temizleme konusunda gereken tecrübeye sahibiz.

0545 185 41 00

KOCAELİ İZMİT ÖZEL HALI YIKAMA

İzmit'te tüm mahallelere halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Özel Halı Yıkama olarak kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla müşterilerimize sağlamayı görev edindik.

0545 185 41 00

error: Content is protected !!