Yahyakaptan Halı Yıkamacı

Yahyakaptan Halı Yıkamacı

0545 185 41 00

İzmit Yahyakaptan Halı Yıkamacı Firması, müşterilerine garantili, hızlı ve uygun fiyatlar ile profesyonel Yıkamacı hizmeti vermektedir. Yahyakaptan firmamız uzun bir geçmişe ve tecrübeye sahiptir. Halı temizliğinde uzun yıllardan beri faaliyet gösteren izmit halı Yıkamacı firmamız büyük bir tecrübeye sahibi olmuş ve her çeşit ve ebattaki halılarınızı garantili olarak Yıkamacıktadır. Kalitemizden sizler de faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lekelere Garanti Veren Tek Firma

Halıların yıkanması için her zaman kaliteli çözümler üretiyoruz. Özellikle halılarda çıkmayan inatçı tüm lekeleri çıkarma garantisi veriyoruz. Yahyakaptan olarak bu konuda en iyi hizmeti alma şansını bulabilirsiniz. Halılar üzerindeki keçeli kalem lekeleri, meyve suyu ve çay lekeleri, meyve lekeleri gibi lekeleri temizlemeden geri göndermiyoruz. Her leke için güçlü leke çıkarıcı solüsyon kullanıyoruz. Ancak bu solüsyonlar halıların doğasında olan renkleri soldurmayan türden solüsyonlardır. İnsan sağlığını tehdit etmeyecek şekilde olan deterjanlar seçimlerimizde en çok dikkat ettiğimiz konulardır.

Özel Halı Yıkamacı

İzmit Halı Yıkamacı

Hızlı ve ücretsiz evlere servis
Her çeşit ve kalitedeki halılarınızın özenle yıkanması,
Şebeke suyunun arıtılması ile temiz suyun kullanılması
Kapalı alan kurutma odalarımızda kurutma işleminin yapılması, firmamızın özelliklerinden bir kaçıdır.

Yahyakaptan Halı Yıkamacı

Yahyakaptan

izmit halı Yıkamacı

Profesyonel izmit halı Yıkamacı ekibimizce, evinizde ve işyerlerinizde bulunan halılarınızda koku, leke ya da sadece genel temizlik için verdiğiniz halılarınızı türlerine, cinsine, sorununa göre gruplandırır ve özel işlem uygular. Kaliteli hizmet veren profesyonel ekibimiz, ihtiyaçlarınızı anlamak ve en ucuz çözümü belirlemek için sizinle yakın bir şekilde çalışacaktır. Ücretsiz servis ve önceden ne ödeyeceğiniz hakkında bilgi veren ekibimiz müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

İzmit Profesyonel Halı Yıkamacı Hizmeti

Yahyakaptan olarak halıları kapalı odalarda kurutuyoruz.

İzmit halı Yıkamacı, özellikle temizlik malzemelerinin son teknoloji olmasına büyük önem vermektedir. Çünkü alet işler el övünür düşüncesi ile en son teknolojik ekipmanların kullanılması her zaman için daha iyi sonuçlar vermektedir. Piyasada halı şampuanı adı altında bir çok kimyasallar maddeler vardır. Özellikle bazı halı Yıkamacıcılar büyük miktarlarda aldıkları için ucuz kimyasalları tercih etmektedirler. Bu tür kimyasal maddeler Yıkamacı aşamasında hijyen bir temizlikten uzak yanıltıcı bir temizlik oluşturmaktadır.
Firmamız ekolojik, halıya hiç bir zarar vermeyen kaliteli halı şampuanları kullanmaktadır.
Yıkanan halılar son kontrolden geçerek özenle paketlenir

Yahyakaptan

İzmit Yahyakaptan Fabrikası Halıları Nasıl Yıkıyor?

Halılarınız ilk önce kontrol edilir. Sorunlu yerler ve leke varsa müşteri bilgilendirilir.
Yıkamacı aşamasına geçilerek doğal kaliteli halı Yıkamacı şampuanları ile yıkanmaya başlanır.
Yıkanan halılar sıkma makinesinde sıkılarak kalan suyun en aza inmesi sağlanır.
Kurutma odalarına aktarılan halılar güneş görmeden kurutma odalarımızda kurutulurlar.
Kuruyan halılarınız son kontrollerden geçerek özenle paketlenir ve evlere servise hazır hale getirilirler.
Bu saydığımız aşamalar ortalama 24 saat kadar sürmektedir. Ortalama 2 günde teslim edilen halılarınız yoğunluğa göre teslim süresi bazen 3 güne kadar çıkabilmektedir.

İzmit Yahyakaptan Halı Yıkamacı

Profesyonel halı temizleme nasıl olmalıdır? Bu sektör maalesef denetimsiz bir sektör olduğu için bu işi bilinçsizce yaparak, insanların sağlığı ile oynayan bir çok firma vardır. Halı Yıkamacı işini yıllarca yapmış geçek ustalar, bu işi benimseyerek profesyonelce yapmaktadır. İyi bir halı temizliği için bazı şartların oluşması gerekir:

Kocaeli Yahyakaptan

Halı Yıkamacı yapılacak yerin halı Yıkamacıya elverişli bir yer olması, yani halı Yıkamacı için dizayn edilmiş özel bir mekan olması gerekmektedir.
Halı Yıkamacıda esnasında kullanılan tüm gerekli teçhizat veya ekipmanın bulundurulması gerekir.
Kaliteli halı şampuanları tercih edilmeli, ekstra ucuz, zararlı kimyasallar içeren deterjanlar kullanılmamalıdır.
Her halı ayrı ayrı yıkanmalıdır, birisinin suyu diğerine bulaşmaması sağlanmalıdır.
Özel kurutma odaları olmalı, güneş görmeden kurutma işlemi yapılmalıdır.

Yahyakaptan

Yahyakaptan Halı Yıkamacı Fiyatları

Profesyonel bir halı temizlik hizmetinin mutlaka bir maliyeti olmaktadır. Bu maliyetten daha ucuza halı yıkandığı söyleniyorsa kaliteli bir halı temizliğinden söz edilemez. Firmamız kar marjını düşük tutarak minimum karla maksimum kaliteyle halı Yıkamacı hizmeti vermektedir. Hali Yıkamacı fiyatları halıların türüne ve ebatına göre değişmekte olup sağlıklı bir fiyat vermek açısından bizi arayarak bilgi almanız daha sağlıklı olacaktır.

Yahyakaptan Fabrikası

Halılarınız ev ve iş yerlerinizden alındığı andan itibaren, sadece çevre dostu ürünler ile temizleme sağlayan bir sürece başlıyoruz.

İzmit Yahyakaptan

Mümkün olan en eksiksiz ve kaliteli halı temizliği sunmaktayız.
Halı lifleri kiri gizlemek ve ışığı yansıtmak için tasarlanmıştır. Sonuç olarak, halılardaki kirleri, zeminin yüzeyde kaldığı ve kolayca görüldüğü düz zeminlerde olduğu kadar görünür değillerdir. Halılarda düzenli bir temizlik halıların ömrünü uzatır. İzmit izmit halı Yıkamacı profesyonel temizliği, görünümü iyileştirirken, halıda biriken kir, toprak ve alerji kalıntılarınıda ortadan kaldırmaktadır. Kaliteli temizlik ürünleri çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için güvenlidir ve size mümkün olan en iyi temizliği garanti eder ve halı fabrikamız ve makine fırçalarımız sürekli temizlenmektedir.

Kocaeli İzmit Yahyakaptan Halı Yıkamacı

El yapımı bir halı, duvardan duvara halı ile aynı değildir, bu yüzden izmit halı Yıkamacı firması olarak onları farklı şekilde özenle temizlemekteyiz.

Halı temizleme tesislerimizde, ıslak temizleme işleminden önce halı tozlarını temizlemek için özel makineler kullanırız. Tüm halılar renk verip vermeyeceğinden emin olmak öncesinde için test edilirler ve boya akması sorunu olan el dokuma halılara özel yöntemle renk karışımı önlenir.

İzmit bölgesinde profesyonel halı temizliğine ihtiyacınız varsa sizlere uygun fiyatlarla mükemmel temizlik hizmeti sunuyoruz.

Her tür halıları derinlemesine temizleme konusunda gereken tecrübeye sahibiz.

İzmit Yahyakaptan Koltuk Yıkamacı

Kocaeli İzmit Koltuk Yıkamacı olarak uygun fiyatlarla koltuklarınızı direk evlerinizde özel makinelerimizle temizleyip kurutuyoruz.

Koltuklar kullanıma bağlı olarak bir şekilde kirlenebilir. Özellikle açık renk tonundaki koltuklar koyu renkli giysilerle emas ede ede genelde renk değişimi yaşayabilirler.
Çocuklar evin yaramazlık yaparken koltuklarınızda evde kullanılan temizlik maddeleriyle çıkmayacak rahatsız edici lekeler bırakabilirler.
Evde beslediğiniz hayvanlar koltuklarda bazı lekeler oluşturabilirler.
İzmit koltuk Yıkamacı firması koltuklarınızın lekelerine çözüm bulmak için mantıklı bir seçim olacaktır.
Koltuklarınızı silerek temizlemeye çalıştıkça bazen daha kötü sonuçlara neden olabilirsiniz.

İzmit Dekorasyon

Koltuk Yıkamacı yaparken nelere dikkat edilmeli?

Koltuk yıkatma kararı verdikten sonra güzel bir araştırma yapmalısınız. Güvenilir bir koltuk Yıkamacı firması tercih etmelisiniz.
Koltuk yıkarken kullanılacak kimyasallar önemlidir, gerek koltuk yapısını bozmamak gerekse sağlığınız için en önemli etkenlerden birisidir.

Yahyakaptan Halı ve Koltuk Yıkamacı

Kocaeli İzmit Halı ve Koltuk Yıkamacı Temizlik Şirketleri sektöründe yılların tecrübesine sahip firmamız kaliteli hizmetiyle her zaman ilk tercih edilen firmalar arasındadır.

Bizi seçmeniz için sebepler

  • Yılların deneyimine sahip ve profesyonel bir ekiple hizmet veriyoruz.
  • Gelişen Teknolojileri yakından takip ederiz ve modern makinelerle temizliğinizi yaparız.
  • Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir.
  • Şirketimiz resmi belgelerle yasal olarak çalışan sertifikalı bir işletmedir.
  • Günün her saati 7/24 kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir konumdayız.
  • Yıkamacı işlemleri bittikten sonra birlikte detaylı bir şekilde koltuklarınızı inceliyoruz.
  • Memnun olmadığınız yahut kafanıza takılan başka bir nokta var ise isteğiniz doğrultusunda Yıkamacıya yeniden başlıyoruz.

Koltuk Yıkamacı İzmit

Yahyakaptan olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için koltuk Yıkamacı İzmit firması olarak bu kiri nasıl temizleyeceğim? Koltuğu yıkadıktan sonra nasıl kurutacağım? Koltuğun renginde solma olur mu? gibi sorulara çözüm üretmek için her zaman hizmetinizdeyiz.

İzmit Yahyakaptan Koltuk Temizleme

İzmit Koltuk Yıkamacı firması olarak evinize gelerek sizin için kıymetli olan koltuklarınızı özenle temizleyip yıkıyoruz, ıslak nokta kalmayacak şekilde kullanımınıza hazır hale getiriyoruz. Hijyenik bir şekilde temizliğimiz sonucunda gönül rahatlığıyla sağlıklı şekilde koltuklarınızı kullanabilirisiniz.

İstediğiniz zaman günğn her saatine ulaşabileceğiniz iletişim adreslerimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Yahyakaptan Perde Yıkamacı İzmit

İzmit perde Yıkamacı firması olarak perdelerinizi ücretsiz servisle alıp titizlikle yıkıyor ve kapınıza geri getiriyoruz.

Çoğu kişinin kullandığı ve günümüze birçok farklı tasarımı ile gelmiş olan perdeler, bizler için evlerimizde hem dilediğimiz özel alanı yaratarak hem de perdenin bulunduğu yerin tasarımını güzel gösterme gibi büyüleyici bir özelliğe sahiptir.

Bizler bu yüzden perdeleri kullanmayı sever, özenle seçtiğimiz kumaş ve tasarımları sayesinde de evimizin baş köşesi haline getiririz. Fakat kumaşlarını ne kadar çok özenle seçsek de iş, Yıkamacıya geldiğinde kumaşların rengini attırabilir veya perdelerin o güzel tasarımlarını bozabiliriz.

Bu nedenle evde Yıkamacıya sıcak bakmadığımız perdelerimiz de zamanla solarak bizlere o güzel tasarımlarını ve büyüleyici görüntülerini sunamamaktadır.

İzmit Perde Yıkamacı Firmamız ise sizleri mutlu ve memnun etmek adına çıktığı bu yolda, perdelerinizin kumaş yapılarını hiç bozmadan tertemiz olmasını sağlıyor. Bu sayede perdeleriniz de sizler için artık çok zor ve katlanılması imkansız bir hâl almıyor.

Kumaşlarının deforme olmasından korktuğunuz perdelerinizi, profesyonel ekibimizin ellerine bırakarak rahat bir nefes alabilirsiniz. Perdeleriniz uzun süre kullanımını arttırmak adına en özel Yıkamacı şampuanlarımızı kullanıyor ve özenle temizlediğimiz perdelerinizi ise gönül rahatlığı ile kullanımınıza sunuyoruz.

0545 185 41 00

KOCAELİ İZMİT ÖZEL HALI YIKAMA

İzmit'te tüm mahallelere halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Özel Halı Yıkama olarak kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla müşterilerimize sağlamayı görev edindik.

0545 185 41 00

error: Content is protected !!