Yuvam Akarca Halı Yıkama Kocaeli

İzmit Bekirdere Halı Yıkama

0545 185 41 00

Yuvam Akarca Halı Yıkama Kocaeli olarak Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti veren firmamızda tecrübeli ve deneyimli kadro, son sitem teknolojik halı yıkama makinaları, antibakteriyel, organik ve insan sağlığına zarar vermeyen şampuanlar kullanılmaktadır. Tüm bunlar dikkate alındığında siz değerli müşterilerimize sağlıklı ve kaliteli hizmeti vermek, çalışma prensiplerimizin başında gelmektedir. Prof makinalar ile sizlere hizmet veren firmamızda; müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Halılarınız yıkama aşamasından, teslim aşamasına kadar toz alma, yıkama, durulama, sıkma, kurutma, kontrol ve paketleme aşamalarından geçerek uzman ve dikkatli çalışanlarımızın kontrolünden sonra, teslimatları yapılmaktadır. Ucuza yıkatmayın, halınızı yıpratmayın.

Arayın hemen adrese gelelim

Halı, Koltuk, Perde, Battaniye, Yorgan vb. temizlenecek eşyalarınız için hemen bizi arayın, adresinizden teslim alalım.

Mükemmel ötesi temizlik, ferah bir koku

Halılarınızı en güzel şekilde temizleyelim. Süpürdükçe güzel kokan parfümümüzle aylarca aynı temizlik hissini size versin. Ayrıca halılarınıza herhangi bir zarar gelmesi durumunda zararınızı temin ediyoruz.

Özenle Yıkıyoruz

İlk önce çırpma işlemine verilip toz akarlarından, maytlardan saç, kıl gibi vs kirlerden arındırılıp vakum işleminden geçtikten sonra, yıkama işlemi başlatılır. Aralarda lekelere müdahale edilerek anti – bakteriyel şampuanlarla temizliği sağlanır. Daha sonra yüksek devirli santriföj makinesinde fazla suyu alınarak %95 kuruma işlemi sağlanır.

Yuvam Akarca Özel Halı Yıkama

Halılarınız Güler yüzlü personelimiz ile evinizden alınıp son teknoloji makinalarımız ile sağlığınız açısından onay almış şampuanlar yardımıyla titizlikle yıkanmaktadır. Kapalı kurutma alanımızda yağmur çamur etkisi görmeden kurutulmaktadır. Paketleme aşamasından önce son kez leke kontrolü yapılır tek tek süpürme toz alma işlemi yapılarak poşetlenir. Teslim aşamasından önce dezenfektan uygulaması yapılır evlerinize servis edilir.

Eviniz veya işiniz için uzman halı temizlik hizmetine gereksinim duyuyorsanız; yapmanız gereken tek şey Yuvam Akarca Halı Yıkama ile iletişime geçmek! İşinde profesyonel olan Yuvam Akarca Halı Yıkama, güler yüzlü hizmeti, tam donanımlı ekibi ve üstün hizmet kalitesi ile farkını ortaya koyar. Yuvam Akarca Halı Yıkama halı temizleme ve yıkama uygulamaları hem ekonomiktir hem de pek çok avantajı beraberinde getirir. Yuvam Akarca Halı Yıkama’nın halı temizliği uygulamalarında kullanmış olduğu deterjan grubu ürünler, TSE standartlarına uygundur ve halınıza olası bir zarar vermeyecek şekilde formüle edilmiştir. Aynı şekilde Yuvam Akarca Halı Yıkama’nın halı yıkama ekipmanları da son teknolojik özellikler ile donatılmıştır. Tüm bunlar, halınızın en iyi koşullarda temizlenmesini ve yıkanmasını mümkün kılar. En iyi halı yıkama hizmeti için Yuvam Akarca Halı Yıkama ile iletişim kurabilirsiniz.

İzmit Halı Yıkama

Halı yıkamak ve halı temizlemek kesinlikle deneyim ve kaliteli hizmette yatmaktadır. Yıllardır bu sektörde ki varlığımızı sürdürüyoruz ve sizlerin vasıtasıyla sürdürmeye devam edeceğiz.

Bayanlar için halı yıkamanın önemi gerçekten çok büyüktür. Günümüzde bir çok bayan halen evinin balkonlarında veya banyolarında dizleri üzerinde halı yıkamaktadırlar. Bu sistem kesinlikle bayanlarımızın sağlığını büyük şekilde tehdit etmektedir. Halı yıkama sonucu bayanların dizlerinde ve bellerinde büyük oranda sağlık problemleri yaşamaktadırlar. Halı yıkama sistemi kesinlikle bayanlar için yapılmış bir sistemdir. Bayanları bu kötü durumdan kurtarmak için buradayız.

Firmamız sizlere profesyonel halı yıkama sistemini sunmaktayız. Yıllardır bu sektörde sizlere hizmet vermekteyiz. Makinelerimiz ve halı yıkama sektöründe usta olan işçilerimiz ile sizlere hizmet veriyoruz.Halı yıkatacaksanız kesinlikle profesyonel bir yardım almanız gereklidir.

İzmit Yahya Kaptan Halı Yıkama

Birçok bayanın sorduğu sorular arasında halı nasıl yıkanır? Sorusu bulunmaktadır. Halılarınız hijyenik bir ortamda,tamamen bakterilerden uzak yerlerde yıkanmaktadır. Özel olarak geliştirilmiş ve birçok makinelerimiz ile sizlerin halılarınızı yıkıyoruz. İlk etapta halılarınızın tozu alınır ve daha sonra halılarınıza zarar vermeyecek tamamen doğadan alınan bitkilerle yapılan şampuanlarla halılarınızı yıkayarak kirden arındırıyoruz. Son olarak ise sıkma makinemiz ile halılarınızı sıkarak kurutuyoruz. Kurutma işlemleri de gerçekleştikten sonra halılarınızı size teslim ediyoruz.

Halılar üzerlerinde bir çok bakterileri barındıran ürünlerdir. Sonuçta halılara ayaklarımızla basıyoruz ve yemekler döküyoruz üzerine. Bir çok bakteri ve toz halıların üzerinde birikmektedir. Bunlardan arınmanın tek yolu güzel ve hijyenik ortamda halılarınızın yıkanmasıdır. Sizlerde çocuklarınızın veya kendinizin sağlığını düşünüyorsanız lütfen bize ulaşınız.

Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için yaşanılan mekanların temiz ve hijyenik olması gerekir. Bu noktada kullanılan tüm ürünlerin doğru ve düzgün bir biçimde belli periyotlar ile temizlenmesi büyü önem arz eder. Nitekim gerek evlerde gerek muhtelif türden işyerlerinde zeminde kullanılan bir ürün olan halının da belli periyotlar ile temizlenmesi gerekir. Günümüzde insanlar son derece yoğun bir biçimde çalıştığı için kendilerinin halı yıkama işine ayıracak yeterli düzeyde zamanları yoktur. Bu yüzden de bu alanda profesyonel olarak hizmet veren firmalara halı yıkama yaptırmaktadır. Halıların yıkanması son derece incelikleri olan bir iştir. Halının türüne göre halı yıkama yapılması ve halıya en ufak bir zarar verilmemesi gerekir. İşte bizim firmamız da uzun yıllardır sektörde olan bir firma olarak son derece profesyonel bir biçimde halı yıkamayı gerçekleştirir.

Firmamız halı yıkama alanında tam anlamı ile lider konumundadır. Yedi gün yirmi dört saat halı yıkama hizmeti verir. Her türlü hem el dokuma halılarını, hem fabrika halılarını aynı özen ve titizlikle yıkar. Halıya hiçbir biçimde zarar verilmez. Halı yıkama alanında hizmet veren personeller alanında eğitimli, donanımlı ve yetkin olan kişilerdir.

Yuvam Akarca Halı Yıkama Kocaeli İzmit

Halı yıkama işlem adımlarımız şu şekildedir: Öncelikli olarak halı ya da halıların müşteri adresinden teslim alınması. İkinci adım olarak alınmış olan halıların ya da halının çlçülerinin belirlenmesi. Bu adım son derece önemlidir. Halının ebadına uygun bir biçimde halı yıkama yapılır. Aynı şekilde halının türü de bu aşamada belirlenir. Buna göre yıkama malzemeleri ve ekipmanları belirlenir. Bu adım da geçildikten sonra türü ne olursa olsun her bir halı özel olarak toz arındırma makinesi ile tozdan arındırılır. Böylece ilk işlem yapılır. Bunun akabinde halı türüne göre doğru ve uygun malzeme ile ıslatılır. Yumuşamış olan halı da artık özel halının türüne uygun fırça ile fırçalama yapılır. Bir sonraki aşamada halının sıkılması gelir. Halı sıkıldıktan sonra saçak yıkama kurutma ve son kontroller yapılarak müşteriye verilen termine sadık kalınarak halı ya da halıları teslim edilir.

0545 185 41 00

KOCAELİ İZMİT ÖZEL HALI YIKAMA

İzmit'te tüm mahallelere halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Özel Halı Yıkama olarak kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla müşterilerimize sağlamayı görev edindik.

0545 185 41 00

error: Content is protected !!